1398/6/27 چهارشنبه

اداره کل امور اقتصادي و دارايي گلستان دستگاه برتر استاني جشنواره شهيد رجايي شد

براي چندمين سال پياپي در جشنواره شهید رجایی سال 98، اداره کل اموراقتصادي و دارايي گلستان در بين دستگاههاي اجرايي استان بعنوان دستگاه برتر شناخته شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل، ستاد جشنواره شهيد رجايي استان گلستان پس از بررسي گروه عمومي اجتماعی و قضایی در بین دستگاههاي اجرايي  استان، اداره کل امور اقتصادي و دارايي گلستان را حائز رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی استان انتخاب و از سوي استاندار و رئيس ستاد جشنواره شهيدرجايي مورد تقدير قرار گرفت.


در اين مراسم داود طبرسا مدیر کل  اموراقتصادي و دارايي گلستان به ارائه گزارشي از اقدامات اين اداره کل  در راستاي شاخص هاي عمومي پرداخت و دلايل موفقيت اداره کل اموراقتصادي و دارايي گلستان را در اين جشنواره تشريح كرد.


گفتني است در اين مراسم با اهداي لوح تقديري از سوي استاندار گلستان از زحمات مدیرکل و تعدادی از كاركنان اين اداره در جشنواره شهيد رجايي تقدير شد.


متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

«رشد توسعه پایدار جامعه و ارتقای نظام اداری مرهون همت و تلاش خالصانه مدیران وکارگزارنی است که دانش وتخصص خود را در راستای خدمت رسانی و پاسخگویی صادقانه به مردم شریف ایران اسلامی قرار داده اند.
در ارزیابی عملکرد سال 1397 دستگاههای اجرایی استان (جشنواره شهید رجایی سال 1398)از آنجایی که آن دستگاه حائز رتبه برتر در گروه عمومی اجتماعی و قضایی در بین دستگاههای اجرایی استان گردیده است بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از تلاش جنابعالی و کارکنان آن مجموعه در پیشبرد برنامه های دولت تدبیر امید و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می دارم .
امید است با یاری خداوند منان و تلاش روز افزون شما، زمینه ارتقای نظام اداری، رشد توسعه استان و ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم شریف استان فراهم گردد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^