1398/5/19 شنبه

با حضور مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران برگزار شد:

نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصاد و دارایی در استان گلستان

نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصاد و دارایی در استان گلستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین ثقفی مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران، در محل سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان در ابتدای این نشست داود طبرسا ضمن عرض خیرمقدم خدمت حجت السلام ثقفی و هیئت همراه ابراز امیدواری کرد حضور ایشان در وزارت اقتصاد منشا خیر برای ایثارگران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد.


مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان با ارائه عملکرد حوزه تحت مدیریت خود ابراز داشت: جلسات شورای هماهنگی با همدلی و همراهی مجموعه دستگاه های وابسته تشکیل شده و نتیجه برگزاری مستمر این نشست ها و همچنین مشکلات موجود به حوزه وزارتی ارسال شده است.


وی در ادامه به بیان خصوصیات و دلاورمردی های مردم استان در دوره های مختلف پرداخت و گفت: استان گلستان با افتخار بالغ بر 4000 شهید گرانقدر تقدیم انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان کرده است.

ایشان با اشاره به وضعیت خدمات رسانی به ایثارگران در استان اظهار داشت: کلیه قانون های تدوین شده در حوزه امور ایثارگران در اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان اجرا شده است
طبرسا نسبت کارکنان ایثارگر به کل کارکنان 25 درصد ونسبت مدیران ایثارگر به کل مدیران را 30درصد در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان اعلام کرد.

طبرسا احیای شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از دیگر اقدامات مفید دولت دانست و گفت: مهمترین اقدامی که در این شورا صورت گرفته است اجرای سیاست های کلی احیاء شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مطابق فرامین مقام معظم رهبری می باشد.

در ادامه حجت الاسلام ثقفی با اشاره به مشکلات خانواده های شهدا، زحمات و تلاش های آنها را غیرقابل جبران دانست و با اشاره به سخنان امام راحل «ره» در مورد رسیدگی به خانواده ایثارگران گفت: ولایتمداری تنها به زبان نیست و باید در عمل ولایتمدار باشیم.


مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران با اشاره به مقوله ترویج فرهنگ و شهادت، ابراز داشت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یعنی انسان در قبال وظیفه خود احساس مسئولیت کرده و به بیت المال خیانت نکند.


وی با اشاره به حدیثی مهمترین ویژگی ریاست را سعه صدر دانست و گفت: در برخورد با جامعه ایثارگر باید با سعه صدر برخورد کنید.


ایشان ضمن تشکر از مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی استان از آنان خواست در صورت داشتن طرح، ایده و نکته موارد را جهت انعکاس به وزارتخانه، اعلام نمایند.

در پایان نیز مدیران استانی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان گلستان، پس از ارائه گزارش اقدامات خود در حوزه ی ایثارگران به بیان دیدگاهها و نظرات خود نسبت به تکریم این قشر معزز و ترویج فرهنگ ایثار و ایثارگری در فضای دستگاههای دولتی استان پرداختند.

 


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^