1398/5/19 شنبه

نشست مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران با ایثارگران اداره کل

مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران در نشست با ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان گفت: اساس حرکت هر دولتی این است که برای ملت کاری انجام شود و تمام تلاش ما پیگیری و رفع مشکلات ایثارگران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان، حجت الاسلام والمسلمین ثقفی در جمع ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: وزیر امور و اقتصادی و دارایی انسانی علمی و متخصص و رزمنده هستند و همواره ارادت خاصی به قشر ایثارگران دارند ایشان دستور دادند تا هرگونه مشکلات ایثارگران در اسرع وقت حل شود.

وی با بیان این که اساس نظام بر پایه خون و شهادت است افزود: دین از شهادت جدا نیست و افتخار میکنیم که بحث شهادت با دین گره خورده است بنابراین باید امروز درک کنیم که رزمندهها چه میگویند و با توجه به ارزشهای انسانی در صدد رفع و حل مشکلات این قشر برآییم.
مسؤل هماهنگی دفتر امور ایثارگران وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: تداوم  انقلاب اسلامی به همین ایثارگری ها و جانفشانی ها وابسته است، بنابراین ایثارگری باید همیشه زنده بماند چرا که  ایثارگری محصول ایمان قوی است.

حجت الاسلام ثقفی خاطر نشان کرد: نسل ایثارگر و خانواده شاهد  باید پل ارتباطی میان نسل حاضر و آتی برای تبیین هویت اسلامی و دینی  باشند  بنابراین برطرفسازی مشکلات این قشر باید در الویت کار همه مسؤلان قرار داشته باشد.

در ادامه داود طبرسا مدیرکل امور اقتصاد و دارایی گلستان ضمن خیرمقدم ویژه به حجت الاسلام والمسلمین ثقفی مشاور وزیرر در امور ایثارگران و مظفری مشاور مدیرعامل بانک کشاورزی در امور ایثارگران، گفت: ایستادگی ایثارگران بزرگوار در برابر دشمن موجب حفظ و اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران در دنیا شده است و تکریم ایثارگران همواره جزو برنامههای اصلی اداره کل امور و اقتصاد و دارایی استان گلستان بوده و همیشه سعی کردیم تا در تصمیمگیری و پستهای مدیریتی از تخصص و تجربه عزیزان ایثارگر استفاده کنیم.

 سپس وی به ارائه گزارش عملکرد امور ایثارگران اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان پرداخت و گفت:  تکریم از ایثارگران، دیدار با خانواده شهید صلبی تنها شهید وزارت امور اقتصادی و دارایی در گلستان، تجلیل از خانواده شهدا در روز بزرگداشت شهدا، تجلیل از جانبازان در روز جانباز، تجلیل از آزادگان در روز بازگشت اسرای عزیز به میهن، عطرافشانی مزار شهدا، تجلیل از ایثارگران در هفته دولت و هفته دفاع مقدس، تجلیل از ایثارگران به صورت پرداخت رفاهی و شرکت در یابود شهدای استان، تنها بخش کوچکی از اقداماتی است که در اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان جهت تکریم ایثارگران انجام میشود.

طبرسا در رابطه با آمار همکاران ایثارگر در اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: جمعیت ایثارگران در اداره کل، 25 درصد از کل کارکنان را به خود اختصاص داده و تقریبا 30 درصد مدیران این اداره کل از قشر معزز ایثارگران هستند.

در پایان این جلسه نیز تعدادی از ایثارگران به بیان مسائل، درخواست ها و پیشنهادات خود با مشاور وزیر در امور ایثارگران پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین ثقفی پس از این نشست به همراه مدیران اداره کل امور اقتصادی و دارایی و اداره کل امور مالیاتی و برخی مدیران استانی با خانوداه  شهید صلبی دیدار کرد.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^