1398/4/1 شنبه

نشست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اصناف استان

به مناسبت روز اصناف مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان ،این روز را به کلیه اصناف و فعالان بخش خصوصی و خدمت گذاران این حوزه تبریک گفت .

به مناسبت روز اصناف طی نشستی در اتاق اصناف استان گلستان با حضور نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ، ریس اتاق اصناف استان و سازمان صنعت معدن تجارت استان  و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان ،این روز را به کلیه اصناف و فعالان بخش خصوصی و خدمت گذاران این حوزه تبریک گفت .
 

داود طبرسا اذعان داشت: یکی از مشکلات استان با وجود پتانسیل های بالقوه و منحصر بفرد حضور کمرنگ سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.
 

مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان ادامه داد اصناف استان به واسطه درک درست از وضعیت اقتصادی موجود و ظرفیت های سرمایه گذاری استان در حوزه های مختلف، می تواند حضور پررنگ تر و موفق تری در امر سرمایه گذاری یا معرفی استان به سرمایه گذاران داخلی و خارجی و کمک به افزایش رونق تولید و بالابردن سطح شاخص های اقتصادی استان داشته باشد.


طبرسا در پایان دلایل انتظار استان از حضور پر رنگ فعالان این حوزه را شناخت کامل از بازار وتقاضای مصرف کننده و آشنایی کامل با واحدهای تولیدی بزرگ در کشور دانست.


عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^