1398/1/21 چهارشنبه

تجلیل از جانبازان اداره کل در روز جانباز

به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، از جانبازان شاغل در اداره کل و ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان تجلیل بعمل آمد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با حضور در محل کار جانبازان اداره کل ضمن عرض تبریک اعیاد شعبانیه، جانبازان را اسطوره های مقاومت و ایثار نامید و حضور این عزیزان را در جامعه مایه خرسندی و سربلندی نظام دانست.

وی جانبازان را تجسم عینی ایثار و از خود گذشتگی دانست که با تاسی از سیره عملی حضرت ابوالفضل، وفاداری خود را به آرمان نظام و امام راحل به نمایش گذاشتند.

داود طبرساگفت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و کسانی که در کسوت جانباز یا آزاده، دلیرانه برای حفظ انقلاب و آرمان‌های آن، جانفشانی کردند امر به معروف است و همه ما مدیون از جان گذشتگی این عزیزان و خانواده‌های آنان هستیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان با حضور خود در برخی دستگاههای اجرایی استان و ادای احترام به ذیحسابان جانباز اداره کل، از جانبازان و ایثارگران به عنوان سرمایه های معنوی یاد کرد و از زحمات این عزیزان با اهدای یک شاخه گل و لوح تقدیر تجلیل کرد.

معاون توسعه مدیریت، نماینده ایثارگران و روابط عمومی اداره کل، طبرسا را در این جلسات همراهی کردند.

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

                                                                               بسمه تعالی

جانبازان عزیز ارزنده‌ترین یادگاریهای دوران حماسه‌ی دفاع مقدس هستند.

                                                            مقام معظم رهبری  (مد ظله العالی)

     جانباز ارجمند،

سلام علیکم؛

جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان‏های پاک و بی‏آلایش خود می‏نماید؛ انسان‏هایی که از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند.

ضمن گرامیداشت  ولادت  اسوه ی ایثار، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، از تلاش ارزنده شما  جانباز عزیز در پیشبرد اهداف و برنامه های وزارت اقتصاد قدردانی نموده ،توفیق روز افزونتان را در خدمت رسانی به مردم شریف ایران و اعتلای هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

داود طبرسا

                                                               مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
^